جن

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به نام خالق آنچه که میبینیم ،

و آنچه که نمی بینیم

جن ، یکی از اسرارآمیز ترین مخلوقات خداوند است که از آتش خلق شده است و به طور عادی در عالم سه بعدی ما قابل رؤیت نیست. آن ها ما و دنیای ما را میبینند ، اما از حواس ما کاملأ دور هستند و فقط در زمان بخصوصی ، بخشی از آنها براى ما قابل رؤیت یا قابل درک می شود.

هدف از خلقت آنها ، مانند انسان ، عبادت خداوند متعال است.

جن ها مانند انسان ، موجوداتی ذی شعور و صاحب اختیار هستند. از این رو بر دو گروه هستند:

یا کافرند یا با ایمان

آنها که کافرند، میتوانند زیردستان انسان خود را به ذلت و شقاوت و آتش جهنم بکشانند و آنها که با ایمانند، به یاری پاکان و اولیای خدا می پردازند.

روزی حضرت سلیمان از خداوند درخواست کرد که به او سلطنتی ببخشد که پیش از او و بعد از او به کسی نخواهد داد! خداوند خواست وی را اجابت کرد و به او نیرویی داد که هم انسانها و هم جنیان را به فرمان و اطاعت خود در آورد و به این ترتیب صاحب ملک و خزائن زمینی شد که هرگز یک انسان از آن اطلاع نخواهد یافت.زیرا که جنیان از بسیاری راز ها و گنج های نهان باخبرند.

پس از حضرت سلیمان ، بسیاری با توسل به سحر ، به دنیای جنیان قدم گذاشتند تا بتوانند سلطنت سلیمان را بیابند اما ...

جن ها در دنیای خود گذران زندگی مى کنند و تمایلی به ظاهر شدن در دنیای سه بعدی ما ندارند.آنها فقط زمانی خطرناک می شوند که "ما" وارد دنیای آنها شویم! ماننب شیری که در بیشه ای زندگی می کند و ما دانسته به قلمرو ی او قدم میگذاریم!

رمال ها و احضار کنندگان روح، اگر متقلب و شیاد نباشند ، کسانی هستند که با ورود به دنیای جنیان ، به رمالی می پردازند؛ و روحی که احضار می کنند روح یک انسان نیست ، بلکه جنی است که اعلام حضور می کند. این افراد موفق می شوند با جن های کافر ارتباط برقرار کنند و از آنان اطلاعاتی بگيرند که در دست انسان ها نیست.

اما در مقابل این اطلاعات جن های کافر از آنها چه میخواهند؟

کفر ! ضلالت ! شرک ! توهين به مقدسات!

چرا باید برای حل مشکلی هر چند سخت، به جای توسل و توکل، از شیاطين جن و انس یاری خواست؟!

هر کس حتی یک بار از سحر استفاده کند ، "کافر" است. 

به هر حال انسانی که خداوند متعال را به یقین تنها صاحب قدرت عالم بداند، هرگز و هرگز جنیان بر او صاحب قدرتی نیستند. آنها تنها بر زیر دستان خود ظاهر شده و آنها را به ضلالت می کشانند.

ترس از ظاهر شدن جن تنها ساخته ی تخیلات و داستان های بی پایه و اساس است . جن در حالت عادی تمايلی به ورود به دنیای انسان ها ندارد.

یا من خلق الجان من مارج من نار


برچسب‌ها: جن چیست
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 3 شهريور 1396 ساعت: 3:48
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها