فتوای تاریخی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

به نام خالق اولین حس انسان

امروز یکی از افتخارات دین اسلام و مذهب شیعه رو معرفی می کنم. می خوام راجع به بیمارانی صحبت بکنم که در جامعه با مجرم و گناهکار، اشتباه گرفته میشن!

شاید اطرافتون دیده باشین ، پسرها و دخترهایی که ظاهرشون با بقیه ی افراد جامعه فرق داره. پسرهايی که با لوازم آرایشی ، چهره ی لطیف دخترونه برای خودشون ساختن و حتی حرکات و رفتار دخترونه از خودشون بروز میدن و یا برعکس ، دخترهایی که در رفتار وظاهرشون زنانگى وجود نداره و حرکات و منش یک مرد رو به نمایش میذارن. این رفتار اونها یک شبه به وجود نیومده ؛ بلکه از دوران کودکی کم و بيش همراهشون بوده و در بزرگسالی به شدت قلیان پیدا کرده.

اکثر این افراد، به خاطر ظاهر و رفتاری که مطابق عرف جامعه نیست، هم از خانواده و هم از طرف جامعه طرد میشن. به پیشونی شون برچسب"هم جنس باز " و "منحرف" میخوره و به همین دلیل مورد توهین ، تمسخر ، فحاشی ، تهدید و یا حتی مورد ضرب و شتم قرار میگیرن. متأسفانه ، حتى ار سوی مذهبی ها!!!

این افراد بیماران مبتلا به اختلال هویت جنسی هستن که به اونها "ترنسکچوال" یا "تراجنسی" هم میگن. بیمارانی با فيزیک کامل یک مرد اما روح یک زن و یا فیزیک کامل یک زن با روح یک مرد!

این دوگانگی باعث آزارشون میشه و ممکنه دچار هنجارشکنی ، بی قراری وافسردگی بشن و به خاطر طرد شدن از سمت خانواده و کنار نیامدن با جسمشون ممکنه اقدام به خودکشی یا قطع اعضای جنسی شون کنن.

علم روان شناسی ممکنه بتونه طرز فکر یکی رو به مرور برگردونه اما، هیچ روان شناسی قادر نیست روح یک انسان رو تغییر بده و روح دیگه ای رو جایگزین اون کنه؛ و چون روح انسان قابل تغییر نیست ، تنها راه درمان این بیماری اینه که ناچار، با جراحی تغيير جنسیت جسمشون رو مطابق با روحشون بسازن!

رهبر کبیر انقلاب اسلامی ، امام خمینی رحمة الله علیه ، اولین عالم دینی جهانه که فتوای تغییر جنسیت برای مبتلایان به این اختلال رو صادر کرد و اسلام شیعی، اولین مذهب در جهانه که با اجازه ی تغییر جنسیت به این افراد، جان و زندگی دوباره به میلیونها نفر بخشیده. درحالی که سایر ادیان و مذاهب ، تغییر جنسیت رو تغییر در خلقت خداوند و "حرام" میدانندو هنوز بیمارانی که از این ادیان تغییر جنسیت می دهند احساس گناه میکنن.

در پایان عرضم اینه:

این ماىه ى شرم ماست که افرادی رو که رهبر و ولی فقيه ما با علم به مسائل روز و احکام دین، از اون ها حمایت میکنه آزار بدیم و در شبکه های اجتماعی عکسشون رو دستمایه ی خنده و سرگرمی بکنیم.

ما باید فتوای امام خمینی رو مثل پرچم افتخاری بالا ببريم تا جهان بدونه که چطور ، کاملترین دين ها، با "عقل و تفکر" به مدرن ترین مسائل بشری پاسخ عالمانه داده ؛ در حالی که فتوای وهابیون ، به عنوان مثال، خرید موز و خیار رو برای زن حرام اعلام کرده!!

در زیر شاهد تصاویری از بیماران ترنسکچوال داخلی و خارجى هستید که تحت عمل جراحی تغییر جنسیت قرار گرفتند:

"مریم خاتون پور ملک آرا"که فریدون نام داشت و فتوای تاریخی تغيير جنسیت را از امام گرفت

"سامان ارسطو" که پیش از تغییر جنسیت با نام فرزانه ارسطو، بازیگر زن تعدادی فیلم سینمایى بوده و امروزه در تئاتر نقش مردان را بازى میکند

سرباز سابق ارتش انگلستان که پس از تغییر جنسیت به یک زن تبدیل شده و بایک مسلمان ازدواج میکند و مسلمان میشود

"ترانه آرام" بازیگر تئاتر که پیش از تغيیر جنسیت امیر نام داشت

تصویر کودکی دختری که بعدها تحت عملهای جراحی به یک پسر تبدیل شد

یا من خلق الزوجین الذکر و الأنثی

برچسب‌ها: ترنسکچوال , تراجنسی

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 31 شهريور 1396 ساعت: 7:27
برچسب‌ها : فتوای,تاریخی,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها